درباره ما

گروه طراحی آرکامپ

نام برند آرکامپ ( arComp ) از ترکیب واژه های Architecture و Computer به معنی معماری و کامپیوتر که موضوعات فعالیت این گروه محسوب می شوند، انتخاب شده است. در واقع arComp دربرگیرنده ی سه حرف نخست واژه ی Architecture و چهار حرف از ابتدای واژه ی Computer است که نقطه عطف آن دو ، حرف C می باشد.

اعضای تیم برنامه نویسی گروه طراحی آرکامپ ( arComp ) فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرده و پس از چند سال فعالیت و کسب تجارب متعدد ، فعالیت خود را به شکل گروه برنامه نویسی در رشت آغاز نمودند. گروه طراحی آرکامپ با در اختیار داشتن دانش فنی همگام با علم و تکنولوژی روز دنیا و نیز تجربه لازم در پیاده سازی انواع نرم افزارها و وبسایت ها تامين کننده خواسته های مديرانی ست که خواهان بهره مندی از فناوری اطلاعات در کسب و کار خود می باشند. خدمات ما محدود به ارائه وبسایت یا نرم افزار نخواهد بود، ما با ارائه خدمات پشتیبانی مناسب همواره در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید لیست خدمات قابل ارائه ، تعرفه ها ، نمونه کارها و سایر جزئیات را در زیرمنوهای این وبسایت مشاهده نمایید و چنانچه جزء مشتریان ما هستید با ورود به پنل مشتریان می توانید از خدمات پشتیبانی که شامل اطلاع رسانی ها و سیستم تیکت گذاری (ثبت درخواست) است، استفاده نمایید.

ما می خواهیم برای مشتریانمان مفید باشیم و در راه دراز و دشوار کامیابی گام برداریم و با عرضه خدماتمان ، نقشی در اعتلا و برتری آنان داشته باشیم. برای دستیابی به چنین آرزویی تلاش می کنیم که نیازهای مشتریانمان را خوب بشناسیم و از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین پاسخ ها بهره گیریم و به تعهدات استوار خویش برای خدمت به مشتریان پایبند بمانیم.

 

کمک به موسسات خیریه

کودکان بذرهای امید مملکت آباد و آزاد ما هستندکه روزی با دستهای پرمهر و پرقدرت خود ایرانمان را اداره خواهند کرد. آنها باید باشند تا ایرانمان به پشتوانه ی حضور آنها در فرداهایی نزدیک، سربلند و سرافراز باشد. کودکان باید سالم و پرشور باشند.  کودکان باید امید داشته باشند. ما همگان روزی کودکانی بودیم که اکنون مملکت عزیزمان در دست ماست. این میراث گرانقدر را به کودکانی سالم و امیدوار بسپاریم.

گروه طراحی آرکامپ ( arComp ) به عنوان عضو کوچکی از ایران عزیز، تجلّی فردایی بهتر برای کودکان سرزمینش را وظیفه ی خود می داند. در این راستا ماهیانه درصدی از درآمدهای حاصل از پروژه های مربوط به شرکت خود را صرف کمک به کودکان مبتلا به سرطان، کودکان کار، کودکان بی سرپرست و بد سرپرست و... می نماید.

شما مشتریان گرانقدر نیز در این امر خیر و خداپسندانه با ما سهیم هستید.

 

 

 


 

نمادهای دریافت شده

نماد اعتماد الکترونیکی گروه آرکامپlogo-samandehi

لیست پروژه ها

گروه آرکامپ با تاکید بر نیازهای مشتریان و با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی های مربوطه همواره خدمات خود را در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن های موبایل و همچنین راهارهای دیجیتال مارکتینگ ارائه داده است. لیستی از این پروژه ها در این بخش آمده است.
مشاهده پروژه ها