پیام تبریک مدیریت گروه آرکامپ به مناسبت نوروز 1398

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار و تصمیم های نو برای آینده است، آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.

در سالی که گذشت تلاش های زیادی برای ارائه خدمات مناسب در زمینه پشتیبانی محصولات انجام شد و گام های مهمی در زمینه توسعه خدمات و کسب رضایت مشتریان ارجمند برداشته شد. ما بخوبی می دانیم که کسب رضایت مشتریان با توجه به طیف وسیع مخاطبین و تغییر مداوم سلایق و رفتارهای مشتریان با هوش کنونی، تلاش مستمر و همیشگی را می طلبد، لذا باید مجهز شویم و همیشه آماده  باشیم تا بتوانیم حداکثر رضایت مشتریان عزیزمان را به نحو شایسته، مطلوب و مقبول فراهم سازیم و همواره به خود یادآوری نماییم که این مهم، مأموریت اصلی ماست.

اینجانب، برای همه مشتریان عزیز و مخاطبین محترم سالی پر از خیر و برکت آرزومندم و ضمن تقدیم کلیپ نوروزی گروه آرکامپ به شما بزرگواران، از خداوند بزرگ مسئلت دارم كه به ما همدلی و توانمندی بیشتر عطا فرماید تا در سال 1398 با سعی و تلاش زیادتر، دین خود را در قبال مردم خوب کشور عزیزمان ادا نماییم.

 

 

در پایان فرصت را مغتنم شمرده ، بر خود لازم می دانم از زحمات و تلاش های صمیمانه و بی وقفه همه همکاران عزیزم در گروه آرکامپ تشکر نمایم. بدون شک همه موفقیت ها و پیشرفت های این مجموعه در طول سال، مرهون سعی و تلاش جمعی شما می باشد. سال خوش و توأم با سلامتی، موفقیت و عاقبت بخیری، برای یکایک شما عزیزان و خانواده های محترمتان از خداوند منان مسئلت دارم .

 

رضا خارائی / مدیرعامل گروه آرکامپ

نوروز 1398

 

 

 

 

 

 


نماد اعتماد logo-samandehi

  آدرس: رشت، گلسار، بلوار دیلمان، بوستان 6، ساختمان سپاس واحد 1

 ساعات کار: شنبه الی چهارشنبه 8 الی 14

 تلفن ثابت: 01391015750

 واتس اپ: 09023754443

 شبکه های اجتماعی: arcompgroup@