همکاری گروه طراحی آرکامپ و رویداد بانی رشت

جمعه ، 15 بهمن 1395

گروه طراحی آرکامپ ( arComp ) با اعتقاد بر این که تشویق و حمایت از جوانان در کسب و کارهای نوپا (استارت آپ) موجب رشد برندهای داخلی، کمک به جریان اقتصادی کشور و تشویق کارآفرینان جوان به ایجاد کسب و کارهای داخلی می شود، همواره در تلاش بوده تا با جذب نیروهای جوان و با استعداد و همچنین با حمایت مالی و معنوی از جریانات اجتماعی که در این راستا گام بر می دارند، نقشی در اعتلای کشور عزیزمان ایفا نماید.

از این رو ، رویداد بانی رشت بستری فراهم کرده تا در روز 21 بهمن 1395 نهمین رویداد خود را با میزبانی از 2 کارآفرین موفق کشورمان برگزار نماید؛ گروه طراحی آرکامپ ( arComp ) با حمایت مالی و معنوی خود سعی داشته هدیه کوچکی برای اکوسیستم جوانان استارت آپی استان فراهم نماید.

رویداد بانی فضایی برای تعامل کارآفرینان و فرصتی برای آشنایی و گفتگو با علاقمندان و فعالان کسب و کار است. با شرکت در این رویداد :
-  با کارآفرینان مطرح کشورتان آشنا شده و از آنها بیاموزید.
-  قصه پیداش، شکست و رشد کسب و کارها را بشنوید.
- دوست و همکار پیدا کنید و دامنه ارتباطات کاری خود را افزایش دهید.

 

لینک ثبت نام :
http://evand.ir/events/rasht9

 

کد تخفیف آرکامپ :
arcomp.ir

 

بنر نهمین رویداد بانی رشت

لیست پروژه ها

گروه آرکامپ با تاکید بر نیازهای مشتریان و با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی های مربوطه همواره خدمات خود را در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن های موبایل و همچنین راهارهای دیجیتال مارکتینگ ارائه داده است. لیستی از این پروژه ها در این بخش آمده است.
مشاهده پروژه ها

 

نمادهای دریافت شده

نماد اعتماد الکترونیکی گروه آرکامپlogo-samandehi