سیستم همکاری آرکامپ راه اندازی شد

پنجشنبه ، 9 شهریور 1396

پس از مدت ها تلاش در نهایت، روز چهارشنبه مورخ 1396/6/8 سیستم همکاری آرکامپ راه اندازی شد.

گروه طراحی آرکامپ همواره پایبند به اصل مشتری مداری اصولی بوده چرا که بر این باوریم که مشتریان سرمایه های گران بهای این مجموعه اند و در نهایت، بهترین و موثرترین تبلیغ برای پیشرفت برند ما، رضایت آنهاست. از این رو برآن شدیم، سیستمی را جهت همکاری با شما عزیزان راه اندازی نماییم تا گامی هر چند کوچک در جهت جبران این حجم از اعتماد و همراهی شما باشد.

سیستم همکاری آرکامپ

این سیستم بستری جهت همکاری مشتریان ارجمند و همراهان عزیز با گروه آرکامپ می باشد. بدین صورت که در این سیستم شما دارای یک لینک همکاری اختصاصی خواهید بود و می توانید با ارسال آن به دوستان و همکارانتان، محصولات ما را به آنها معرفی کنید یا آنها را جهت سفارش یک محصول جدید ترغیب نمایید و در صورتی که فرد مورد نظر با استفاده از لینک اختصاصی شما عضو سایت ما شد و محصولی را خریداری نمود، 20% از مبلغ آن محصول یا قرارداد به حساب شما واریز می گردد.

برای استفاده از این سیستم پس از ورود به ناحیه کاربری وارد بخش سیستم همکاری شوید ( در صورتی که عضو سایت آرکامپ نیستید، می توانید هم اکنون ثبت نام کنید) روی منوی سیستم همکاری کلیک کنید:

پنل کاربری سایت آرکامپ

 

سپس لینک همکاری خود را دریافت کنید و با ارسال آن به دیگران و ترغیب آنها به خرید محصول از ما، کسب درآمد نمایید.

 

سیستم همکاری

 

پیشنهاد می شود جهت مطالعه بیشتر در این رابطه، از منوی آموزش ها ، راهنمای پنل مشتریان را مطالعه فرمایید.

 

 

لیست پروژه ها

گروه آرکامپ با تاکید بر نیازهای مشتریان و با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی های مربوطه همواره خدمات خود را در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن های موبایل و همچنین راهارهای دیجیتال مارکتینگ ارائه داده است. لیستی از این پروژه ها در این بخش آمده است.
مشاهده پروژه ها

 

نمادهای دریافت شده

نماد اعتماد الکترونیکی گروه آرکامپlogo-samandehi