قوانین و شرایط

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات گروه طراحی آرکامپ با دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وبسایت آرکامپ هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط آرکامپ به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آرکامپ است.


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آرکامپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آرکامپ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آرکامپ اقدام کند.


حریم خصوصی کاربر

آرکامپ به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

آرکامپ متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت آرکامپ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.


روش های پرداخت

روشهای پرداخت قابل قبول برای شرکت، چک، پرداخت نقدی، واریز نقدی به حساب‌های بانکی مورد قبول شرکت می باشد ، پرداخت از طریق درگاه اینترنتی می‌باشند.

 


نماد اعتماد 

  آدرس: رشت، گلسار، بلوار دیلمان، بوستان 6، ساختمان سپاس واحد 1

 ساعات کار: شنبه الی چهارشنبه 8 الی 14

 واتس اپ: 09023754443

 اینستاگرام: arcompgroup@