تبلیغات کلیکی چیست؟

دوشنبه ، 27 شهریور 1396

تبلیغات مدرن، بخش مهم و جدایی ناپذیر بازار رقابتی امروز هستند.
در گذشته، یک محصول خوب به فروش می رسید اما امروزه، محصول خوبی که هوشمندانه تبلیغ کند فروخته می شود!

تبلیغات کلیکی


برای مطرح شدن و شناساندن محصولات خود باید دقیق و هوشمندانه تبلیغ کنید. امروزه تبلیغات شکل های گوناگون و متنوعی به خود گرفته اند که هریک از آنها دارای مزایا و معایبی می باشند، به عنوان مثال در بین ابزارهای تبلیغاتی مدرن، اینترنت دارای قدرت فناوری الکترونیکی است و نمی توان در دنیای امروز اینترنت را نادیده گرفت؛ همین طور ارزان بودن و در دسترس بودن آن موجب رایج تر و متداول تر شدن آن نیز شده است. بنابراین تبلیغاتی که در این شبکه صورت بگیرد مسلّماً بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت، چون تبلیغات در اینترنت شامل عکس و فیلم بوده و راهنمایی بیشتر و راحت تری را به مخاطبان در انتخاب محصول ارائه می نماید.
روش های بازاریابی روز به روز در حال پیشرفتند و روزانه با ابزارهای جدیدی برای بازاریابی مواجه می شویم؛ استفاده از تبلیغات مدرن برای فروش بیشتر محصولات، امر مهمی است که بیشتر صاحبین کالا به آن توجه دارند زیرا تبلیغات مدرن در نحوه بازاریابی آنها تاثیر دارد.
برخلاف تبلیغات سنتی که هیچ محدوده ای برای مخاطبان خود در نظر نمی گرفتند، امروزه برای تاثیرگذاری بیشتر تبلیغات، باید مشتریان هدف را نشانه روید و با کامل ترین اطلاعات و به موقع، در مقابل مشتری که به دنبال محصول شماست حضور پیدا کنید. که در این حالت نه تنها درصد فروش محصول تان بالا می رود بلکه هزینه های تبلیغات نیز به شکل چشم گیری کاهش می یابد.

 

در زمان مناسب،جایی باشید که مشتریانتان حضور دارند.

 

یکی از انواع این تبلیغات اینترنتی، تبلیغات کلیکی یا PPC (مخفّف Pay Per Click) است. دلیل اینکه نام تبلیغات کلیکی بر روی آن گذاشته شده این است که به ازای هر کلیک مشتریان بر روی متن تبلیغ مورد نظر، از شخص تبلیغ کننده هزینه دریافت می شود.

تبلیغات کلیکی


این روزها این نوع تبلیغ در بین صاحبین مشاغل و به خصوص استارت آپ هایی که نیاز به معرفی و فروش محصولاتشان دارند بسیار پرطرفدار بوده زیرا نیازی به سرمایه گذاری کلان به صورت یکجا نیست و می توانند برای شروع با مقدار سرمایه ی هرچند اندکی که خود مشخص می کنند نیز محصول خود را تبلیغ کرده و مشتریان خود را بیابند.

تبلیغات کلیکی


تبلیغات کلیکی به طُرق مختلفی صورت می گیرد. مانند: تبلیغ در گوگل، تبلیغ در سایت و اپلیکیشن های پربازدید و مطرح، تبلیغات در تلگرام و اینستاگرام.
در مطلب بعدی با ما همراه باشید تا به تفصیل شما را با مزایای تبلیغات در گوگل آشنا کنیم.

 

منبع: تیم تولیدمحتوای گروه طراحی آرکامپ

 

 

 

 

 

captcha
  

تاکنون نظری ثبت نشده است.

نمادهای دریافت شده

نماد اعتماد الکترونیکی گروه آرکامپlogo-samandehi

لیست پروژه ها

گروه آرکامپ با تاکید بر نیازهای مشتریان و با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی های مربوطه همواره خدمات خود را در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن های موبایل و همچنین راهارهای دیجیتال مارکتینگ ارائه داده است. لیستی از این پروژه ها در این بخش آمده است.
مشاهده پروژه ها

 

جدیدترین مطالب