مزایای تبلیغ در گوگل

شنبه ، 15 مهر 1396

از آنجایی که دنیای ارتباطات اینترنتی جزو لاینفک زندگی های امروزی شده، پس چه بهتر که از این موقعیت بی نظیر طوری بهره برد که به بالاترین سوددهی منجر شود!!
باید بدانید که امروزه استراتژی های سنتی فروش به تنهایی دیگر پاسخگوی نیازهای شما و مشتریانتان نیست. این که در چه زمینه ای فعالیت می کنید اهمیت ندارد اما باید بدانید امروزه هر کاسبی علاوه بر روال قبلی کار خود می بایست یک پایگاه اینترنتی نیز برای کسب و کار خود ایجاد نماید.

(مطالب مرتبط را مطالعه فرمایید. چرا کسب و کار خود را اینترنتی کنیم؟   مزایای داشتن وبسایت چیست؟)

وقتی می توان به جای خدمات دهی به افرادی اندک، تنها در اطراف خود با افرادی نامحدود در سراسر کشور و یا حتی سراسر دنیا در ارتباط بود، چرا که نه!
 

نامحدود خدمات دهی کنید...
 

نامحدود سودآوری کنید!


اکنون ما یک پیشنهاد عالی برای بالابردن فروش شما داریم!
همیشه تبلیغات نقش پررنگی در فروش محصولات داشته اند و همه ی ما از اهمیت آن، چه در بازارهای سنتی و چه مدرن مطلعیم. با این حال این دو نوع از تبلیغات تفاوت های چشمگیری نیز دارند
(اینجا بخوانید) اما امروز قصد داریم نوعی از تبلیغات مدرن و اینترنتی را که به دلیل سودآوری بالا و مطمئن به شدت مورد توجه صاحبین مشاغل قرار گرفته است به شما معرفی نماییم.

بازار سنتی و مدرن

تبلیغات در گوگل

گوگل اَدوردز (Google Adwords) سیستم تبلیغاتی گوگل است که با آن می توانید به راحتی و به سرعت، محصولات و خدمات خود را به تمامی افرادی که به دنبال آنها می گردند، نمایش دهید. به عبارت دیگر، گوگل ادوردز ابزاریست برای نمایش تبلیغات شما تنها برای افرادی که در جستجوی محصول شما هستند.

مزایا

سودآوری مطمئن : در روش های معمول تبلیغات، مثل: بیلبورد، تلویزیون، روزنامه و... شما می بایست بدون پیش بینی میزان سود خود، به صورت یکجا هزینه ای کلان پرداخت نمایید. اما در Google Adwords شما فقط به ازای کاربرانی که به دنبال محصول و یا خدمات شما هستند هزینه پرداخت می کنید. در واقع تنها برای مشتریان هدف خود هزینه کرده اید، که این امر موجبات سودآوری صد درصدی را برایتان فراهم می آورد.

تبلیغ در گوگل


مبلغ تبلیغات : مبلغ هر تبلیغ براساس ارزش کلمات کلیدی مدنظر شما و همچنین میزان بودجه ی شماست که از 1 سِنت برای یک کاربر شروع می شوند که بسته به اهمیت کلمات کلیدی که انتخاب می کنید مبالغ افزایش می یابند اما در هر صورت قابل مقایسه با هزینه ی چند ثانیه تبلیغ در تلویزیون که میلیون ها تومان است نمی باشد.

کاهش هزینه ی تبلیغات : میزان دیده شدن شما در گوگل کاملا رایگان بوده و تنها وقتی روی لینک محصول شما کلیک شود از شما هزینه ی تبلیغات گرفته خواهد شد.

تعیین موقعیت جغرافیایی : می توانید موقعیت جغرافیایی برای تبلیغ محصول خود را تعیین نمایید. که این خود جزو مهم ترین مزیّت هاست. زیرا ممکن است محصول شما برای شخصی در کشوری خاص کارایی چندانی نداشته باشد!! با این شرایط شما با محدود کردن محدوده ی جغرافیایی ، از میزان هزینه ی تبلیغات خود کاسته اید.

تبلیغ درگوگل


قرارگیری در صفحه ی اول گوگل : در جستجوی رایگان گوگل ممکن است سایت شما در صفحات دوم به بعد قرار گرفته باشد و از آنجایی که معمولا افراد در صفحه ی اول گوگل به نتیجه ی دلخواه خود می رسند ممکن است هیچگاه به صفحه ی شما برخورد نکنند. اما با تبلیغ در گوگل می توانید ظرف چند دقیقه، صفحه و کلید واژه ی مورد نظرتان را به جایگاه دلخواه خود برسانید!!

تعیین کلیدواژه : می توانید تعیین کنید که با چه کلید واژه هایی در تبلیغات ظاهر گردید که مورد پسندتر واقع شوید.

افزایش سرعت تبلیغات و بازدهی : از مزایای تبلیغ در گوگل نسبت به صرف وقت روی سئوی سایت، سرعت بالای نتیجه گیری از تبلیغ می باشد. با تبلیغ در گوگل ظرف 20 - 15دقیقه به جایگاهی می رسید که با رعایت نکات سئوی سایت در مدت زمان چند ماه تا 1 سال باید برسید. و این بسیار مورد پسند افرادیست که به دنبال نتایج عالی در سریع ترین زمان ممکن هستند.

 

اقدامات لازم برای تجربه ی عالی و پرسود از تبلیغات در گوگل را به ما بسپارید

با خیالی آسوده کسب درآمد کنید.

 

 

منبع : تیم تولید محتوای گروه طراحی آرکامپ

            (خانم مه لقا رمضانیان)

 

 

 

 

 

 

 


نماد اعتماد logo-samandehi

  آدرس: رشت، گلسار، بلوار دیلمان، بوستان 6، ساختمان سپاس واحد 1

 ساعات کار: شنبه الی چهارشنبه 8 الی 14

 تلفن ثابت: 01333754443 - 01391015750

 واتس اپ: 09023754443

 شبکه های اجتماعی: arcompgroup@

 ایمیل: info@arcompgroup.com