راهنمای نرم افزار AnyDesk

برنامه ی AnyDesk جهت اتصال دو سیستم به یکدیگر می باشد. این برنامه به صورت Portable (قابل حمل) بوده، یعنی برای استفاده از آن الزاماً نیازی به نصب آن نیست اما در صورت تمایل نیز  می توانید آن را نصب نمایید. (در انتهای راهنما طریقه ی نصب آن توضیح داده شده است.)
ظاهر برنامه :

 

نحوه ی اتصال دو سیستم

برای شروع کار ابتدا می بایست برنامه را اجرا نموده و عبارت یا عدد مندرج در کادر زیر را که برنامه جهت اتصال دو سیستم در اختیارتان قرار می دهد، به پشتیبان های گروه طراحی آرکامپ ارسال نمایید.

وقتی پشتیبان های ما این آدرس را در سیستم خود وارد نمودند، قبل از اتصال به سیستم شما برنامه از شما اجازه دسترسی می خواهد. که این امر برای امنیت سیستم شما می باشد. 

اگر شما بر روی گزینه ی Accept  کلیک کنید یعنی به سیستم ما اجازه دسترسی داده اید و اگر بر روی گزینه ی Dismiss کلیک کنید یعنی اجازه دسترسی نداده و ارتباط بین دو سیستم برقرار نمی شود.

در این صفحه هم چنین می توانید دسترسی های دیگری را نیز با تیکدار کردن یا نکردن آنها کنترل نمایید.

نکته: در صورت تمایل می توانید برای هر چه بالا بردن امنیت سیستم خود برای برنامه رمز عبور (Password) نیز تعریف نمایید.
برای اینکار روی متن زیر کلیک کرده

و در کادر باز شده گزینه ی زیر را تیکدار کنید.

با تیکدار کردن این گزینه صفحه ی زیر نمایان می شود که در آن می توانید رمز عبور مورد نظر خود را نوشته و بر روی گزینه ی apply کلیک نمایید.

نکته: توجه داشته باشید برای اینکه رمز عبور شما مورد تایید برنامه قرار بگیرد می بایست از حروف بزرگ و کوچک، اعداد و علائم همزمان با هم استفاده نمایید.

وقتی برای برنامه ی خود رمز عبور تعبیه کنید هنگامی که پشتیبان های ما بخواهند به سیستم شما متصل شوند ابتدا کادر زیر ظاهر شده که شما می بایست رمز عبور خود را در اختیار آنها قرار داده و در مرحله ی بعد بر روی دکمه ی Accept   کلیک کنید تا پشتیبان های ما به سیستم شما متصل شوند.

* قابل به ذکر است که تعبیه کردن رمز عبور برای برنامه تنها جهت اطمینان شما و بالا بردن امنیت سیستم شماست.

 

نصب برنامه

اگر بخواهید برنامه ی AnyDesk  را به صورت دائم بر روی سیستم خود داشته باشید می توانید آن را نصب کنید. برای نصب برنامه نیز ابتدا باید بر روی متن زیر کلیک کرده و در صفحه ی باز شده بر روی دکمه ی Accept & install  کلیک نمایید.

 

 

جهت دانلود نرم افزار AnyDesk روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نماد اعتماد logo-samandehi

  آدرس: رشت، گلسار، بلوار دیلمان، بوستان 6، ساختمان سپاس واحد 1

 ساعات کار: شنبه الی چهارشنبه 8 الی 14

 تلفن ثابت: 01333754443 - 01391015750

 واتس اپ: 09023754443

 شبکه های اجتماعی: arcompgroup@

 ایمیل: info@arcompgroup.com