راهنمای سیستم همکاری

این بخش بستری جهت همکاری مشتریان ارجمند و همراهان عزیز با گروه آرکامپ می باشد.
بدین صورت که در این سیستم شما دارای یک لینک همکاری اختصاصی خواهید بود و می توانید با ارسال آن به دوستان و همکارانتان، محصولات ما را به آنها معرفی کنید یا آنها را جهت سفارش یک محصول جدید ترغیب نمایید و در صورتی که فرد مورد نظر با استفاده از لینک اختصاصی شما عضو سایت ما شد و محصولی را خریداری نمود، درصدی از مبلغ آن محصول یا قرارداد به حساب شما واریز می گردد.

نحوه ی عملکرد این قسمت به دو بخش تقسیم می شود و به شرح زیر می باشد:

    1. مشتریان : شما مشتریان عزیزی که از قبل محصولی از ما خریداری نموده اید، قطعا دارای یک پنل کاربری اختصاصی هستید. برای همکاری با شرکت ما می بایست از طریق نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار دارید وارد پنل کاربری خود شده، سپس وارد بخش "سیستم همکاری" می شوید.
   2. همراهان : دوستانی که جزو مشتریان ما نبوده و تنها، کاربر سایت می باشند، ابتدا می بایست در سایت آرکامپ ثبت نام کرده تا یک پنل کاربری داشته باشند و سپس مراحل بعدی را مانند مشتریان ما دنبال نمایند.

 هنگامی که وارد بخش سیستم همکاری می شوید با صفحه ی زیر مواجه می شوید.

پنل کاربری


در این صفحه لینکی اختصاصی برای هر کاربر در نظر گرفته شده که باید یک کپی از لینک مورد نظر داشته باشید و برای دیگران ارسال نمایید. همچنین در این صفحه می توانید تعداد زیرمجموعه های خود (افرادی که خودتان معرفی نمودید) را نیز مشاهده بفرمایید. برای مثال: در عکس فوق مشاهده می فرمایید که کاربر Usertest دارای یک زیر مجموعه می باشد.

چهار دکمه در پایین کادر قرار دارد که به توضیح آنها می پردازیم:

1. زیرمجموعه ها: در این بخش می توانید مشخصات زیر مجموعه های خود را مشاهده بفرمایید.

سیستم همکاری

 

2.اطلاعات حساب : در این بخش شما می بایست اطلاعات حساب بانکی خود را وارد نموده تا پس از ثبت درخواست تسویه از جانب شما، مبلغ سود همکاریتان از جانب ما به آن حساب واریز گردد.

سیستم همکاری


3. درخواست تسویه : هر گاه موجودی سیستم اعتبارات شما به حدّ نصاب تعیین شده که در حال حاضر 50000 تومان می باشد رسید، در صورت تمایل می توانید به روی دکمه ی "درخواست تسویه" کلیک کرده تا مبلغ موجود در سیستم اعتبارات به حسابتان واریز شود.

4. سوابق : در این بخش می توانید سوابق و وضعیت درخواست های تسویه از جانب شما و واریزهای انجام شده از جانب شرکت ما به حساب شما را مشاهده نمایید.

سیستم همکاری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نماد اعتماد logo-samandehi

  آدرس: رشت، گلسار، بلوار دیلمان، بوستان 6، ساختمان سپاس واحد 1

 ساعات کار: شنبه الی چهارشنبه 8 الی 14

 تلفن ثابت: 01333754443 - 01391015750

 واتس اپ: 09023754443

 شبکه های اجتماعی: arcompgroup@

 ایمیل: info@arcompgroup.com