راهنمای سیستم پشتیبانی

برای ثبت درخواست پشتیبانی می بایست بر روی دکمه ی "سیستم پشتیبانی" کلیک کنید و صبر کنید تا صفحه ی زیر نمایش داده شود:

سیستم پشتیبانی

 

در صفحه ی باز شده می توانید لیستی از تمامی درخواست های پشتیبانی خود به همراه وضعیت آنها را مشاهده نمایید.

ثبت درخواست پشتیبانی

برای ثبت درخواست پشتیبانی در صفحه ی بالا، ابتدا بر روی گزینه ی "ایجاد درخواست" کلیک کنید تا صفحه ی زیر باز شود

سیستم پشتیبانی

 

در صفحه ی باز شده ابتدا عنوانی برای درخواست خود تعیین کرده، سپس واحد مربوطه را انتخاب می کنید، در نهایت اولویت درخواست خود را تعیین کرده و متن درخواستتان را در کادر مربوط، تایپ می نمایید. چنانچه تمایل داشتید همراه درخواست خود فایلی را به صورت ضمیمه ارسال نمایید ، از گزینه ی پیوست استفاده کنید. برای ثبت درخواست ، روی دکمه ثبتِ تیکت کلیک نمایید.

به این صورت درخواست شما ثبت گشته و منتظر بررسی همکاران ما قرار می گیرد. بعد از اینکه درخواست شما بررسی و پاسخ داده شد در صفحه ی اولیه، روبروی در خواست شما عبارت "بررسی شده" نمایان می شود.

سیستم پشتیبانی

 

اگر بعد از اینکه درخواست شما بررسی شد ، مجدداً خواستید پاسخ یا سوالی در ادامه ی درخواست خود ارسال کنید، ابتدا بر روی عنوان درخواست قبلی خود کلیک کرده تا صفحه ی زیر باز شود سپس طبق توضیحات فوق در کادر مربوطه، متن مورد نظر را تایپ کرده و بر روی دکمه ی "ثبت پاسخ" کلیک کنید.

* نکته: اگر فایل ضمیمه ای از جانب همکاران ما، در پاسخ به درخواست شما برایتان ارسال شده باشد، برای دریافت آن کافیست بر روی عنوان «فایل پیوست» کلیک کنید.

بستن درخواست

پس از این که مشکل مورد نظرتان برطرف شد و دیگر نیازی به پیگیری آن نداشتید،  پیشنهاد می شود پس از ورود به صفحه درخواست مورد نظر، با کلیک بر روی دکمه ی "حل شد" درخواست خود را ببندید.

باز کردن درخواست بسته شده

چنانچه مجدداً نیاز به پیگیری درخواستی که قبلاً آن را بسته بودید داشته باشید، پس از ورود به صفحه درخواست مورد نظر، می توانید بر روی دکمه ی "باز کردن تیکت" کلیک نمایید تا مجدداً امکان ارسال پاسخ فراهم گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نماد اعتماد logo-samandehi

  آدرس: رشت، گلسار، بلوار دیلمان، بوستان 6، ساختمان سپاس واحد 1

 ساعات کار: شنبه الی چهارشنبه 8 الی 14

 تلفن ثابت: 01333754443 - 01391015750

 واتس اپ: 09023754443

 شبکه های اجتماعی: arcompgroup@

 ایمیل: info@arcompgroup.com