راهنمای پنل کاربری

ورود به پنل کاربری

برای ورود به پنل کاربری ابتدا روی گزینه ی "ورود" کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید.

در صورت نداشتن حساب کاربری روی گزینه ی "ثبت نام" کلیک نمایید.

پس از ورود به پنل کاربری صفحه ی زیر ظاهر می گردد که در قسمت بالای آن اطلاعات اولیه شما نظیر نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تماس و...  قابل مشاهده است.

 

پنل کاربری

ویرایش مشخصات

از طریق پنل کاربری می توان مشخصات خود را ویرایش کرد. به این صورت که بر روی گزینه ی "ویرایش مشخصات" کلیک کرده  تا صفحه ی زیر نمایان گردد.

پنل کاربری

 

همانطور که مشاهده می فرمایید در صفحه ی باز شده می توانید اطلاعات کاربری را ویرایش کرده و در صورت تمایل برای پروفایل کاربری خود تصویری نیز آپلود نمایید.

* لازم به ذکر است که در قسمت مشخصات تکمیلی، وارد کردن شماره موبایل به صورت صحیح جهت ارتباط با شما عزیزان هنگام پاسخگویی به درخواست های پشتیبانی، ضروری می باشد.

در انتها برای ذخیره ی اطلاعات وارد شده بر روی دکمه ی ثبت در بالای صفحه کلیک می کنید.

 

سیستم اعتبارات

 در این بخش می توانید حساب خود را شارژ نموده تا سفارشات خود را پرداخت نماید، با ورود به این بخش ابتدا لیستی از تراکنش های انجام شده را مشاهده می کنید:

برای شارژ کردن حساب خود از 2 روش می توانید اقدام نمایید:

پنل کاربری

  1.  ثبت فیش
  2. شارژ آنلاین

برای شارژ از طریق ثبت فیش پس از اینکه بر روی دکمه ی "ثبت فیش" کلیک نمودید، صفحه ی زیر ظاهر می شود.

پنل کاربری

در صورت واریز مبلغ از طریق انتقال وجه یا واریز به صورت دستی، گزینه ی مربوط به آن را انتخاب کرده و موارد خواسته شده را وارد می نمایید و بر روی گزینه ی ثبت کلیک می کنید.

پس از ثبت فیش ، وضعیت آن با عبارت "در انتظار تایید" نمایش داده می شود. که پس از بررسی صحت اطلاعات وارد شده، توسط مدیران سایت تایید می گردد.  پس از تایید پرداخت، شما می توانید اقدام به خرید محصول مورد نظرتان نمایید.

پنل کاربری

 

برای خرید از طریق آنلاین بر روی دکمه ی "شارژ آنلاین" کلیک نمایید تا صفحه ی زیر نمایش داده شود.

پنل کاربری

 

 در این صفحه پس از وارد کردن مبلغ مورد نظر، بر روی دکمه ی "اتصال به درگاه" کلیک نمایید تا به درگاه پرداخت اینترنتی، هدایت شوید.

درگاه بانک

 

در صفحه ی باز شده در صورت تایید صحّت تمامی موارد، بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

درگاه بانک

 

پس از کلیک بر روی دکمه ی بالا به صفحه ی درگاه بانکی هدایت می شوید که لازم است اطلاعات کارت خود را در کادرهای مربوط وارد نموده و در انتها بر روی دکمه ی پرداخت کلیک نمایید تا تراکنش شما با موفقیت انجام پذیرد.

درگاه بانک

 

سیستم سفارشات

برای مدیریت سفارشات خود ابتدا می بایست وارد بخش "سفارشات من" شوید. در این بخش ابتدا می توانید لیستی از تمامی سفارشات ثبت شده ی خود را مشاهده نمایید.

پنل کاربری

 

* برای مشاهده ی  جزئیاتِ  آن  دسته  از  سفارشاتی  که  قبلا  پرداخت  کرده اید ، روبروی  سفارش  مورد  نظر  بر  روی دکمه "مشاهده" کلیک نمایید.

کادری مانند کادر زیر نمایان می شود که شامل جزئیات سفارش شماست.

پنل کاربری

 

 اما  در  صورتی  که  بخواهید  سفارشی  را  که  ثبت  کرده  اید  پرداخت  نمایید،  این  بار روبروی سفارش مورد نظر بر روی دکمه "پرداخت" کلیک نموده تا در صورت داشتن موجودی کافی در حساب کاربری، پرداخت شما انجام و ثبت شود.

*  در صورتی که کد تخفیفی برای سفارش مورد نظرتان از سوی مدیران سایت دریافت کرده اید می توانید آن را در کادر مربوطه که در شکل زیر مشخص شده است، وارد نموده و روی آیکن تیک (مطابق شکل زیر) کلیک نمایید.

پنل کاربری

 

* در صورتی که بخواهید کد تخفیف را تغییر دهید، ابتدا روی آیکن ضربدر کلیک کرده، سپس مطابق توضیح فوق کد جدید را وارد نمایید.

پنل کاربری

 

نکته پایانی:

وبسایت گروه طراحی آرکامپ به صورت واکنش گرا (Responsive) طراحی گردیده است؛ لذا در کلیه موارد فوق از طریق گوشی های تلفن همراه به راحتی قابل پیگیری می باشد.