اپلیکیشن ها

نرم افزار سودشمار

مبلغ، مدت سپرده و درصد سود مورد نظر را وارد کرده و سود روزانه، ماهانه و کل سود سپرده محاسبه و ارائه گردد.

دانلود از اول مارکت

دانلود از کافه بازار

دانلود از کندو

 

 

نرم افزار بیمه یار

اگر شما هم هر ماه با تهیه لیست بیمه شدگان تامین اجتماعی برای یک یا چند کارگاه سروکار دارید و محاسبات بیمه شدگان آزاد و بیمه شدگان ماده 80 برایتان گیج کننده است، با کمک این نرم افزار دیگر از دردسرهای این محاسبات خلاص خواهید شد! پیشنهاد می شود برای درک بهتر از عملکرد نرم افزار تصاویر مربوطه را مشاهده فرمایید.

دانلود از اول مارکت

دانلود از کافه بازار

دانلود از کندو

 

 

نرم افزار یابنده گوشی

گاهی اوقات بدون این که حواسمون باشه موبایلمون رو یه جایی میزاریم و ممکنه اصلا یادمون بره که موبایل کجاست! موضوع وقتی اهمیت بیشتری پیدا میکنه که گوشی شما در حالت سایلنت یا ویبره باشه و بخواید به اون زنگ بزنید... در این شرایط با زنگ زدن به موبایلتون تنها شارژ باطری اون رو مصرف میکنید ، شارژی که ممکنه خیلی حیاتی باشه! با استفاده از نرم افزار کاربردی و در عین حال ساده « یابنده گوشی » به سادگی میتونید موبایلتون رو اگه در حالت سایلنت یا ویبره باشه، با ارسال یک پیامک پیدا کنید!

دانلود از اول مارکت

دانلود از کافه بازار

دانلود از کندو

 

 

لیست پروژه ها

گروه آرکامپ با تاکید بر نیازهای مشتریان و با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی های مربوطه همواره خدمات خود را در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن های موبایل و همچنین راهارهای دیجیتال مارکتینگ ارائه داده است. لیستی از این پروژه ها در این بخش آمده است.
مشاهده پروژه ها

 

نمادهای دریافت شده

نماد اعتماد الکترونیکی گروه آرکامپlogo-samandehi