تبلیغ در گوگل

اگرچه همواره پیشنهاد اول گروه آرکامپ برای کسانی که قصد دارند رتبه وبسایت خود را در نتایج گوگل ارتقاع دهند، "رعایت کردن اصول سئو" و کسب تدریجی جایگاه مطلوب در نتایج گوگل است و تاکنون مطالب زیادی را در این زمینه برای همراهی مشتریان گرامی در قسمت مقالات منتشر کرده ایم. ( "انتخاب عنوان مطالب"، "شیوه تگ گذاری"، "بهینه سازی تصاویر" و...) اما از آنجا که این روند معمولاً زمانبر بوده و معمولاً در کوتاه مدت نتیجه نخواهد داد و همچنین حفظ رتبه اول در گوگل نیز تمهیدات خاص خود را می طلبد، گاهی محدودیت های زمانی یا جغرافیایی بسیار حیاتی بوده و سرمایه گذاری متفاوتی را می بایست اعمال کرد. به عنوان مثال شما مسئول برگزاری یک همایش در شهر خود هستید که قرار است ۳ یا ۴ هفته دیگر برگزار شود و وبسایت ویژه ای را برای فروش بلیط همایش به تازگی راه انداخته اید. در چنین شرایطی حضور شما به عنوان نخستین نتایج گوگل برای کلیدواژه های خاصی که توسط کاربران جستجو می شود، بسیار حائز اهمیت خواهد بود. درج "تبلیغ در گوگل" در چنین شرایطی بهترین تصمیم گیری بوده و بهترین بازخورد را به دنبال خواهد داشت. همچنین در این مقاله می توانید توضیحات بیشتری در خصوص مزایای تبلیغ در گوگل را مطالعه فرمایید.

 

با تبلیغ در گوگل، همیشه در صفحه اول نتایج دیده خواهید شد

تبلیغ در گوگل - آرکامپ

گروه آرکامپ به عنوان شرکت های طراح سایت در رشت آماده ارائه مشاوره و راهکارهای عملی جهت درج بهینه ترین تبلیغات در گوگل را برای مشتریان خود داشته و با ارائه گزارشات متنوع در طول دوره تبلیغات، به تحلیل گزارشات و آمار به دست آمده همراه آنان خواهد بود.

گزارشات در adwords

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق منوی ارتباط با ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

لیست پروژه ها

گروه آرکامپ با تاکید بر نیازهای مشتریان و با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی های مربوطه همواره خدمات خود را در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن های موبایل و همچنین راهارهای دیجیتال مارکتینگ ارائه داده است. لیستی از این پروژه ها در این بخش آمده است.
مشاهده پروژه ها

 

نمادهای دریافت شده

نماد اعتماد الکترونیکی گروه آرکامپlogo-samandehi