طراحی سایت و پروژه های تحت وب

در عصر ارتباطات، اینترنت و فضاهای مجازی زندگی ها و کسب کارها را در برگرفته و دسترسی ها سریع تر و آسان تر انجام می شوند. در ایران در چند دهه ی اخیر بازار تجارت الکترونیک به شدت رونق گرفته و روز به روز نیز در حال گسترش است. اما باید در نظر داشت که برای حضور در دنیای مجازی و کسب جایگاه ویژه از این بازار گسترده می بایست از همان ابتدا پایه های خود را به صورت استوار و محکم بنا کنید. گام اول در راه اندازی یک تجارت الکترونیک، داشتن مکانی برای عرضه ی محصولاتتان در فضای اینترنت است. یعنی داشتن یک وبسایت خوب. از آنجایی که وبسایت شما ویترینی برای عرضه ی محصولاتتان بوده، بنابراین باید در انتخاب شرکت طراحی وب سایت دقت کرده و شرکتی را انتخاب نمایید که بتواند درست و اصولی شما را وارد عرصه ی رقابت کند.

گروه طراحی آرکامپ - طراحی سایت در رشت استان گیلان

 

ارائه خدمات طراحی سایت و پروژه های تحت وب

گروه طراحی آرکامپ یکی از شرکت های مستعد و پیشرو در زمینه ی طراحی وبسایت و نرم افزارهای تحت وب در شهر رشت از استان گیلان می باشد و با تکیه بر دانش و تجربه چند ساله اعضای گروه، از ابتدای سال 1395 با اقدام به طراحی و پیاده سازی یک سیستم مدیریت محتوای (CMS) اختصاصی، گامی نوین در جهت ارتقای سطح کیفیت خدمات رسانی به مشتریان خود در شهر رشت ، استان گیلان و همچنین در سطح کشور برداشته است. CMS ها در واقع پنل مدیریت یک وبسایت یا سیستم مدیریت محتوای یک وبسایت هستند که از طریق آن می توان مطالب وبسایت را مدیریت کرد.

arCompCMS سیستم مدریت محتوای اختصاصی آرکامپ

در سال های اخیر CMS های Open Source طراحی شده که در اختیار مردم در سراسر دنیا قرار گرفته اند و به صورت رایگان و غیر رایگان قالب های آماده ای را به افراد ارائه می دهند که می توان یک سایت را با استفاده از آن ها راه اندازی نمود اما علاوه بر معایب عمومی، این موضوع باعث عدم تمایز بین سایت ها و تشابه ظاهری بسیاری از آنها با هم شده است. از جمله پرکاربردترین این CMS های Open Source، می توان به Wordpress ، Joomla و Drupal اشاره کرد. برخلاف  CMS های آزاد، CMS های اختصاصی یا به اصطلاح Proprietary CMS نیز وجود دارند که با بکارگیری آنها می توان سایت ها و پروژه های تحت وب را صرفاً برای کسب و کار شما و متناسب با نیازهای کارتان طراحی نمود. برخی از مهم ترین عواملی که گروه آرکامپ را مجاب به طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی آرکامپ کرد محدودیت های CMSهای Open Source بود که همواره گریبان گیر مشتریان و شرکت های طراحی سایت بوده و هست.

 

مزایای CMS اختصاصی گروه طراحی آرکامپ چیست؟

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید یکی از ویژگی های CMS آرکامپ، قالب (ظاهر) اختصاصی وبسایت ها بوده که متناسب  با سلیقه مشتریان طراحی می گردد و هیچ گاه از قالب های آماده و از قبل طراحی شده استفاده نمی شود؛ ویژگی دیگر این CMS سهولت استفاده از ابزارهای موجود در سیستم است که کار را برای افراد مبتدی نیز آسان می نماید. همچنین  از آنجایی که CMS آرکامپ اختصاصاً برای شرکت آرکامپ بوده و تمامی مراحل کد نویسی، از صفر تا صد حاصل زحمات برنامه نویسان این گروه می باشد، اعمال تغییرات درخواستی مشتری در هر کدام از ابزارها قابل انجام بوده و نسبت به تغییر کلی سیستم (که معمولاً هنگام استفاده از سیستم های آماده اتفاق می افتد) از لحاظ زمان و هزینه برای مشتری به صرفه تر خواهد بود.

تیم برنامه نویسی گروه طراحی آرکامپ قبل و حین انجام مرحله برنامه نویسی، کلیه الگوریتم ها و نحوه کدنویسی را  جهت افزایش امنیت و سرعت لود سایت و بهینه سازی سایت برای موتورها جستجو (سئو) در نظر گرفته و با افتخار اعلام می دارد که این CMS از لحاظ امنیت و سرعت و همچنین از لحاظ ساختاری برای SEO به بهترین نحو بهینه سازی شده است. علارغم تمام این ویژگی ها ، ما هرگز پروژه CMS اختصاصی آرکامپ  را یک پروژه پایان یافته نمی دانیم و همواره با استفاده پژوهش و نظرخواهی از مشتریان همیشه همراه خود، در تلاش خواهیم بود تا بتوانیم امکانات و قابلیت های این CMS را برای ارائه خدمات بهتر به آنها، ارتقاع داده و با بروزرسانی رایگان در اختیار شان قرار دهیم.

 

روند تحویل پروژه طراحی وب سایت در آرکامپ چگونه است؟

متاسفانه برخی از مدیران سازمان ها و کسب و کارها تصور می کنند که راه اندازی یک وبسایت صرفاً هزینه بوده و تنها استفاده ای که از یک وبسایت می توان نمود انتشار تبلیغات و معرفی خدمات یا محصول مورد نظر است. در حالی که یک وبسایت عملاً یکی از راه های افزایش درآمد سازمان یا کسب و کار شما خواهد بود و به صورت 24 ساعته و حتی در ساعات یا روزهای تعطیل نیز می توانید از طریق وب سایت کسب درآمد کنید. لذا در گام نخست گروه آرکامپ با مطرح کردن سوالات مختلف تلاش می کند تا با روند کسب و کار شما آشنا شده و  پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز طرحی جامع را جهت کمک به کسب و کار شما ارائه نماید.

روند تحویل پروژه طراحی وب سایت در آرکامپ چگونه است

برای مشاهده عکس در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید

 

پس از بررسی طرح اولیه پروژه و تایید کارفرما، نقشه سایت نیز در گام دوم هماهنگ می گردد و نهایتاً طرح ظاهر سایت و صفحات داخلی به صورت فایل تصویری (PSD) به کارفرما ارائه خواهد شد تا قبل از شروع مرحله برنامه نویسی آنچه در نهایت ارائه خواهد شد را مشاهده کرده و نظر نهایی خود را اعلام نماید. پس از آن، طرح نهایی به گروه برنامه نویسی ارجاع داده خواهد شد و این گروه در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی سایت را پیاده سازی خواهند نمود و وبسایت برای بارگذاری اطلاعات اولیه بر روی اینترنت آپلود می گردد. البته محتوای اولیه توسط اعضای گروه آرکامپ بر روی سایت قرار می گیرد و قبل از آنکه شناسه کاربری به منظور مدیریت وبسایت در اختیار کارفرما قرار داده شود، آموزش های لازم به صورت ویدئویی و در صورت نیاز به صورت حضوری ارائه  خواهد شد تا کارفرما یا نماینده وی بتواند با رعایت نکات مربوط به سئو ، در مدیریت وبسایت خود خودکفا باشد. در مرحله آخر وبسایت شما توسط گروه آرکامپ در گوگل تعریف خواهد شد (ابزار Google webmaster Tools را بشناسید) و مقدمات مربوط به رعایت اصول SEO از جمله تعریف نقشه سایت (در مورد Sitemap بیشتر بدانید) ، تعریف فایل robots.txt ، توضیحات Metadescription و تگ گذاری اولیه و ... انجام خواهد شد.

 

 

با تکمیل فرم زیر (درج شماره تماس) همکاران ما جهت راهنمایی های بیشتر و مشاوره پیش از سفارش، با شما تماس خواهند گرفت.

    

 

 

 

تگ ها:

طراحی سایت در رشت

طراحی سایت در گیلان

شرکت طراحی سایت در رشت